Reklama AdWords
Reklama
w wyszukiwarce Google
- Google ADS

Reklama AdWords
 
 
 
 

Status Partnera oznacza, że cieszymy się zaufaniem firmy Google i potrafimy prowadzić efektywne kampanie reklamowe w internecie.

 

Reklama

w wyszukiwarce Reklama ADS - Google ADS

 

Wyszukiwarka Google

 

Premia z Google na start

 

Linki sponsorowane

Linki sponsorowane Google ADS dawniej Ad Words czyli po prostu reklama (nie mylić z pozycjonowaniem :))

Linki są płatną reklamą tekstową umieszczaną na górze lub na dole strony z wynikami wyszukiwania. Internauci wpisując w wyszukiwarce Google zapytania, widzą w tej samej chwili reklamy odpowiadające ich zainteresowaniom klikają w nie i w tej samej chwili przenoszą się na państwa stronę www. Reklama Google ADS w wyszukiwarce Google to skuteczne narzędzie promocji państwa firmy.

Natychmiastowy wzrost zainteresowania

Natychmiastowy wzrost zainteresowania w wyniku reklamy Google ADS

Efekty kampanii widać od razu po dziennej liczbie wyświetleń i wejść na Państwa stronę www. Dzięki promowaniu państwa strony w wyszukiwarce Google klienci sami do państwa trafiają. NIE TRZEBA ICH SZUKAĆ.

Geotargetowanie

Geotargetowanie

Geotargetowanie służy dobraniu zasięgu wyświetlania reklam Google ADS do Państwa potrzeb. Możemy zatem ustawić zasięg kampanii na wybrane miasto, obszar, region lub cały kraj. W ten sposób dopasujemy się elastycznie do obszaru działania Państwa firmy.

Remarketing

Remarketing

Można wyświetlać reklamy tym internautom, którzy już odwiedzili Państwa strony. Z pewnością spotkaliście się Państwo z taką reklamą po próbie zarezerwowania hotelu lub biletu lotniczego. Czasami takie reklamy mocna irytują, ale jeśli się przemyśli strategię ich wyświetlania reklamy remarketingowe przynoszą pożądane efekty.

Płatność tylko za efekt

Płatność tylko za efekt

CPC to skrót od cost per clic (płatność za kliknięcie). Reklamodawca płaci tylko wtedy, gdy następuje zainteresowanie potencjalnego klienta jego reklamą potwierdzone kliknięciem w link sponsorowany Google ADS dawniej AdWords.

Budżet - wydatki pod kontrolą

Budżet - wydatki pod kontrolą

Można rozpocząć kampanię w wyszukiwarce Google przeznaczając na jej realizację budżet w dowolnej wysokości. Następnie określamy cenę za pojedyncze kliknięcie w reklamę oraz budżet dzienny po przekroczeniu, którego kampania przestaje się wyświetlać aż do następnego dnia. Np. max. cenę za klikniecie to 2 zł a budżet dzienny to 40 zł. czyli miesięczny budżet to 1200 zł..W ciągu miesiąca nie zapłacimy więcej niż 1200 zł i uzyskamy minimum 600 kliknięć.

Statystyki - kampania pod kontrolą

Statystyki - kampania pod kontrolą

Raz w miesiącu lub częściej przesyłamy klientom statystyki kampanii. Można z nich odczytać bez problemu, jakie słowa kluczowe i reklamy były najchętniej wybierane przez klientów. Koszt kliknięć, pozycje w wyszukiwarce i wiele innych danych.

 

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się więcej o możliwościach wykorzystania reklamy Google ADS w wyszukiwarce Google w celu zwiększenia Państwa zysków zapraszamy:

e-mail         telefon telefon