Budowa świadomości marki. Branding. Wyróżnij się!

KONCEPCJA

Rozpoznawalność marki jest kluczowa w świecie podobnych ofert ponieważ ułatwia rozpoznanie, zapamiętanie i podjęcie decyzji zakupu.

Przygotujemy strategię budowy Państwa marki na tle konkurencji. Opracujemy rozpoznawalny, charakterystyczny przekaz identyfikujący państwa komunikację, budujący trwałą relację z potencjalnym klientem.

 

Branding

Budowanie świadomości marki

Rozpoczyna się od: doboru odpowiedniej nazwy; stworzenia komunikatywnego logo; wymyślenia oryginalnego hasła reklamowego; opracowania zasad wizualnej komunikacji;

 

GRAFIKA REKLAMOWA

Przygotowujemy kompleksowe opracowanie graficzne wszystkich detali, które wpływają wizualnie na odbiór marki przez klientów. Możemy stworzyć identyfikację wizualną od podstaw lub uporządkować, odświeżyć już istniejącą. Zaprojektujemy logo, galanterie papierniczą, akcydensy. Przygotujemy projekty graficzne identyfikacji pojazdów firmowych, witryn, ogłoszenia prasowe i reklamy desplay do Internetu, strony WWW i loading pages.

 

SPÓJNOŚĆ I EFEKTYWNOŚĆ KOMUNIKACJI

Budowanie świadomości marki to również odpowiedni dobór kanałów komunikacji, zarówno tych tradycyjnych j jak i digital, oraz integracja prowadzonych w nich działań. W rzeczywistości w której oferta mediów systematycznie wzrasta pomagamy odpowiedzieć na pytania, które z nich wybrać i jak stworzyć spójny system komunikacji marki z rynkiem w ramach posiadanych budżetów. Do dyspozycji mamy reklamy w prasie, radio, w Internecie, systemy Google Ads, Facebok Ads, reklamy video, nowoczesny wielkoformatowy outdoor. Wszystkie te media wykorzystujemy stale w pracy dla naszych klientów. Śledzimy na bieżąco zachodzące w nich zmiany. Reagujemy, optymalizujemy kampanie.

W dół

Zobacz więcej >