Strony www
Tworzenie i zarządzanie

Strona WWW dla Twojego biznesu

Świat wirtualny jest dynamiczny. Twoja strona internetowa też musi taka być, jeśli chcesz przyciągnąć uwagę swoich klientów. Razem możemy to osiągnąć – łącząc Twoją znajomość grupy docelowej i nasze doświadczenie w branży. Nie tylko wykonamy dla Ciebie stronę, ale też przekażemy narzędzia, dzięki którym samodzielnie zaktualizujesz lub zmodyfikujesz jej projekt.

 

Profesjonalny design

Projektując strony WWW, stawiamy na budowanie właściwego UI/UX, co oznacza optymalne połączenie najnowszych trendów z łatwością obsługi. Wszystko po to, by witryna była przyjemna w odbiorze i intuicyjna, dzięki czemu zbuduje pozytywne doświadczenia wśród użytkowników – Twoich przyszłych Klientów.

Projektujemy i wdrażamy nowoczesne i skuteczne stron WWW w wersji responsywnej – dostosowującej automatycznie się do komputerów stacjonarnych i urządzeń mobilnych. – oznacza to, że ich odbiór jest intuicyjny zarówno na komputerze, jak i telefonie. Przy projektowaniu stron www zawsze koncentrujemy się na podkreśleniu indywidualnego przekazu marki dostosowanym do oczekiwań odbiorców.

Nasi klienci mogą liczyć na:

  • przemyślaną koncepcję układu nawigacji,
  • przejrzystość w prezentacji treści merytorycznej
  • elegancję projektu graficznego serwisu www
  • rozwiązania ułatwiające komunikację z odbiorcą

 

Korzystaj z naszych narzędzi i rozwijaj się

Wygląd to jednak nie wszystko. Ważne jest także budowanie narzędzi, którymi Ty, jako właściciel strony, będziesz mógł się posłużyć. Dlatego oferujemy rozwiązania ułatwiające komunikację z użytkownikami strony i autorski system zarządzania treścią (CMS). Przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników. Pozostawimy w Waszych rękach nie tylko narzędzia, ale także wiedzę, jak z nich korzystać, by np. aktualizować treści na stronie WWW. A wszystko to w Twojej siedzibie – nie musisz się więc martwić o organizację szkolenia poza stałym miejscem pracy.

 

Pozycjonowanie

Przy wdrażaniu serwisu wspólnie z Klientem analizujemy słowa kluczowe, wypełniamy serwis ww wartościowymi treściami pod kątem Seo. Po uruchomieniu nasi Klienci mogą liczyć na stały monitoring i naszą pomoc.

Dziękujemy za dobre opinie

PSS Społem Szczecin

"Społem Szczecin potwierdza ,że Agencja Reklamowa Anons Press na przestrzeni ostatnich lat wykonała w sposób rzetelny i profesjonalny wiele zadań ,w tym min; zaprojektowanie, wykonanie i wdrożenie nowego serwisu www.spolem.szcecin.pl"

MSR Gryfia SA.

"Morska Stocznia Remontowa Gryfia SA. Potwierdza profesjonalne i rzetelne wykonanie usługi przez Agencję Reklamową Anons Press w zakresie zaprojektowania, wykonania i wdrożenia serwisu www.msrgryfia.pl"

Selfa GE SA.

"Selfa GE SA. Potwierdza ,ze Agencja Reklamowa Anons Press w ostatnich latach wykonała w sposób rzetelny i profesjonalny klika projektów w tym zaprojektowanie i wdrożenie nowego serwisu www.selfa-pv.com"

Mak Dom

"Agencja Reklamowa Anons Press świadczy dla nas kompleksowe usługi marketingowe od 2010 roku Obejmuą one szeroko wachlarz działań min wykonanie, modernizacja i administrowanie serwisu www.makdom.pl"

Więcej opinii >

Najczęściej zadawane pytania:

1. ILE KOSZTUJE STRONA INTERNETOWA?

Cena strony internetowej zależy od wielu czynników, rozpoczynając od wyboru domeny, poprzez projekt strony internetowej, jej zawartość i dodatkowe funkcje. Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, ile kosztuje strona internetowa. W każdym przypadku dopiero po szczegółowym omówieniu, w jaki sposób ma wyglądać strona internetowa firmy, można sporządzić rzetelną wycenę. Skontaktuj się z nami, aby poznać indywidualny koszt witryny, dopasowany do Twoich potrzeb.


2. ILE TRWA STWORZENIE STRONY WWW?

Tworzenie strony internetowej to proces, w którym również intensywny udział bierze klient. Tworzenie strony internetowej składa się z kilku etapów, z których każdy wymaga zatwierdzenia klienta lub wprowadzenia zmian czy poprawek. Profesjonalna strona internetowa firmy musi być dopracowana w każdym calu. Czas tworzenia strony www zależy od stopnia skomplikowania projektu – liczba podstron, przeznaczenia Twojej strony internetowej i oprawy graficznej. Jeżeli nie masz jeszcze planu na stronę internetową dla swojego biznesu, sprawdź co zaoferuje agencja reklamowa Anons Press i dowiedz się szczegółów realizacji.


3. CO TO JEST CMS?

CMS to skrót od angielskich słów: Content Management System, czyli w tłumaczeniu System Zarządzania Treścią. Dokładniej mówiąc jest to pakiet narzędzi, pozwalający na edycję strony w łatwy w obsłudze, graficzny sposób. Strona internetowa stworzona w systemie CMS to gwarancja komfortowego wprowadzania treści, grafiki i wszelkich zmian na stronę internetową bez konieczności ingerencji informatyków. Agencja reklamowa Anons Press korzysta z autorskiego CMS dla wygody swoich klientów i wysokiej jakości projektów stron internetowych.


4. CZY PO ZAKOŃCZENIU PRAC MOGĘ LICZYĆ NA WSPARCIE ANONS PRESS W ZARZĄDZANIU STRONĄ?

Z naszymi klientami współpracujemy często przez długie lata, wspólnie osiągając cele i ciesząc się z rezultatów opracowanych strategii marketingowych. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie współpracy, a także po zakończeniu danych etapów. Po uruchomieniu (wdrożeniu) strony internetowej stale monitorujemy sytuację i oferujemy pomoc – techniczną i merytoryczną. Ważne dla nas jest, aby strona internetowa była dopracowana w każdym szczególe i działała bez zarzutu, więc możesz liczyć na nasze wsparcie i pomoc również po ukończeniu strony internetowej.


5. CZY MOGĘ SAMODZIELNIE EDYTOWAĆ TREŚCI NA STRONIE?

Oczywiście. To w końcu Twoja strona internetowa, dlatego tworzymy ją w taki sposób, abyś w każdym momencie mógł modyfikować i dodawać treści, zarządzać grafiką i posiadał wszystkie istotne funkcje do edycji, które omówiliśmy podczas projektowania strony internetowej. Otrzymasz od nas odpowiedni zestaw narzędzi, dzięki którym w prosty sposób będziesz mógł zarządzać stroną, a na szkoleniu dowiesz się, jak z nich korzystać. Profesjonalnie przygotujemy Ciebie i Twoich pracowników do obsługi strony internetowej.


6. GDZIE ODBYWA SIĘ SZKOLENIE Z NARZĘDZI CMS?

Szkolenie z narzędzi CMS, czyli Twojego systemu zarządzania treścią na stronie internetowej to ważny etap zakończenia pracy nad stroną. Strona internetowa może być zarządzana przez Ciebie lub wskazanych pracowników. Dla wygody i pełnego komfortu szkolenie z narzędzi CMS odbędzie się w siedzibie Twojej firmy. Po zakończeniu prac, kiedy strona internetowa firmy jest już gotowa i działa bez zarzutów umawiamy spotkanie w odpowiednim dla Ciebie terminie i przeprowadzamy profesjonalne szkolenie, aby zarządzanie stroną było łatwe i wygodne.


7. NIE WIEM, CZY MOI KLIENCI KORZYSTAJĄ Z TELEFONU, CZY Z KOMPUTERA. CZY TO STANOWI PROBLEM?

Wielu użytkowników internetu korzysta obecnie z łatwego dostępu w dowolnym miejscu i czasie dzięki swoim telefonom komórkowym. Nowoczesna i profesjonalna strona internetowa firmy musi brać to pod uwagę już na etapie projektu. Nasze strony internetowe dla firm są responsywne, co oznacza, że dopasowują się do używanego urządzenia. Prawidłowo stworzona strona internetowa będzie wyświetlać się dobrze zarówno na komputerze, tablecie, jak i telefonie komórkowym.


8. CO TO JEST SSL? CZY MOJA STRONA MUSI GO MIEĆ?

Certyfikat SSL to zabezpieczenia łączenia z internetem, czyli certyfikat bezpieczeństwa, który chroni dane przechodzące przez Twoją stronę internetową. Wszystkie informacje przesyłane między użytkownikiem a serwerem są chronione i tajne, nikt spoza uprawnionych osób nie ma do nich dostępu. Nie ma obowiązku posiadania certyfikatu SSL, jednak jest to zalecane i warto go posiadać, aby zadbać o bezpieczeństwo danych firmy. Podstawowy wariant jest darmowy i wpływa na pozycjonowanie w Google.


9. CO TO JEST SEO?

Jeżeli nie wiesz, co to jest SEO lub nie spotkałeś się jeszcze z tym pojęciem, koniecznie poznaj definicję pojęcia oraz sprawdź, jak pomoże w Twojej działalności. Pojęcie SEO to skrót pochodzący z języka angielskiego (Search Engine Optimization) oznaczający optymalizację strony pod względem wyszukiwania jej w przeglądarkach internetowych. Najprościej tłumacząc im lepiej zoptymalizowana strona pod SEO, tym wyżej będzie pojawiała się w wynikach wyszukiwarki Google, czyli szybciej i łatwiej dotrze do Twoich potencjalnych klientów.


10. CZY W OFERCIE OTRZYMAM TEŻ OPTYMALIZACJĘ SEO MOJEJ STRONY?

Strona internetowa zoptymalizowana pod SEO to gwarancja efektywnego wyświetlania na wysokich pozycjach w wyszukiwarce Google. Jest to bezpośrednio związane ze skutecznym dotarciem do klientów, którzy już na początku przeglądania ofert trafiają na stronę internetową Twojej firmy. Przy wdrażaniu serwisu razem przeprowadzimy analizę i optymalizację SEO (pod kątem wyszukiwarek oraz Google Ads). Agencja reklamowa Anons Press jest liderem w zakresie optymalizacji SEO.


11. PO OPTYMALIZACJI MOJEJ STRONY WWW WCIĄŻ NIE MA NA PIERWSZEJ STRONIE GOOGLE. CZY COŚ POSZŁO NIE TAK?

Optymalizacja strony internetowej to proces wymagający czasu i dostosowania do uzyskanie najlepszych rezultatów. Fakt, że Twoja strona internetowa nie znajduje się jeszcze na najwyższych rankingach w wyszukiwarce Google, nie oznacza, że coś poszło nie tak. SEO wymaga czasu i cierpliwości. Pierwsze efekty optymalizacji strony internetowej Twojej firmy zobaczysz już po 14 dniach, ale pojawienie się na pierwszej stronie wyszukiwarki to kwestia miesięcy, regularnej pracy i zaangażowania. Agencja reklamowa Anons Press oferuje optymalizację i bieżące raportowanie jej rezultatów.


Odpowiadamy szybkoImię i nazwisko

Firma

Numer telefonu

Adres e-mail

Wiadomość