Projektowanie graficzne materiałów reklamowych

Projekty graficzne

Przygotowujemy kompleksowe opracowanie graficzne wszystkich detali, które wpływają wizualnie na odbiór marki przez klientów. Możemy stworzyć identyfikację wizualną od podstaw lub uporządkować, odświeżyć już istniejącą. Zaprojektujemy logo, podstawową galanterie papierniczą, akcydensy. Przygotujemy projekty graficzne identyfikacji pojazdów firmowych, witryn sklepowych. Dopilnujemy ich realizacji.

 

W dół
WEB DESIGN

Projekt i wdrożenie serwisu WWW dla Społem Szczecin

Foldery, katalogi, ulotki

Projekt i druk folderu dla ZINKPOWER

POS

roll up

Spójna koncepcja graficzna to podstawa marki

Wyobraź sobie, że Twoja firma otrzymała wyjątkową okazję wystawienia swoich produktów na branżowych targach. Z entuzjazmem pakujesz więc wszystkie materiały reklamowe do służbowego auta i ruszasz w trasę. Na miejscu okazuje się, że dzięki odświeżonej koncepcji graficznej Twoje firma wyróżnia się spośród konkurencji. Nowa okleina auta błyszczy w słońcu, a profesjonalnie wykonane katalogi na wysokiej klasy papierze rozchodzą się jak świeże bułeczki.

A teraz przyjrzyj się swojemu logo, stopce mailowej czy ulotce. Efekt taki, jak w powyższej sytuacji, jest na wyciągnięcie ręki.


Zamów kompleksowy projekt graficzny

Strona wizualna firmy jest równie ważna, co doświadczenie jej kadry. I nie chodzi tu tylko o ulotki, wizytówki czy dobrze zaprojektowaną stronę WWW. Właściwa koncepcja graficzna powinna być spójna. Materiały, takie jak roll-upy reklamowe, grafiki wielkoformatowe (bannery, displaye, billboardy), a nawet estetyka okleiny auta służbowego są nośnikiem wizerunku Twojej firmy. Pojawiają się wszędzie – na ulicach, konferencjach, targach i ekspozycjach, a także u Klienta – w formie katalogów i upominków z logiem firmy.


Zajmiemy się wszystkim

W Anons Press stworzymy dla Ciebie kompletną oprawę wizualną lub odświeżymy już istniejącą. Od niewielkich form jak wizytówki, po okleiny firmowych aut czy odzież reklamową. Z nami nadasz swojej marce indywidualny charakter i wyróżnisz ją podczas branżowych imprez.

Zajmiemy się również Twoją stroną internetową i przygotujemy Cię do jej samodzielnej obsługi po zakończeniu współpracy, przeprowadzając szkolenie w Twojej firmie.

Najczęściej zadawane pytania:

1. OD CZEGO ZACZĄĆ PRZYGOTOWANIE GRAFICZNE DLA MOJEJ FIRMY?

Wielu naszych klientów przychodzi z podobnym problemem. Przygotowanie graficzne nowej działalności lub zmiana starej oprawy graficznej to duże wyzwania, które wpływa na spójną komunikację i wizerunek firmy. Profesjonalne projektowanie graficzne dla firm stworzy narzędzia, z którymi będziesz współpracować przez lata i które będą definiowały Twój biznes. Jeśli chcesz właściwie przygotować się do projektu, rozejrzyj się w sieci za interesującymi Cię motywami. Na dalszym etapie prac wspólnie stworzymy spójny zamysł.


2. ILE KOSZTUJE STWORZENIE LOGO?

Wszyscy zgadzamy się z tym, że logo firmy odgrywa ważną rolę w identyfikacji wizualnej firmy. Logo firmy ma wiele zadań i musi być przemyślane, skrupulatnie zaplanowane oraz profesjonalnie wykonane, aby było skutecznym znakiem rozpoznawalnym Twojej firmy. Ile kosztuje logo? Trudno jest zamknąć pracę grafików w sztywnych widełkach cenowych – wszystko zależy od stopnia skomplikowania projektu. Odezwij się do nas, by uzyskać indywidualną wycenę.


3. W JAKIM FORMACIE PRZESŁAĆ LOGO DO PROJEKTU REKLAMOWEGO?

Format plików w tworzeniu grafiki jest niezwykle istotny zarówno dla grafika jak i efektów jego pracy. Pliki, z których zwykle korzystasz, jak JPG czy PNG, mogą tracić na jakości przy przekształceniach. Aby osiągnąć najlepsze efekty, należy korzystać z plików grafiki wektorowej, w formacie CDR, AI, EPS lub SVG. Z kolei brandbook powinien być w formacie PDF. Jeżeli masz problem z wybraniem odpowiedniego formatu, skontaktuj się z nami, a na pewno pomożemy i dopracujemy profesjonalny projekt reklamowy dla Twojej firmy.


4. CZY W PROJEKCIE MOŻECIE WYKORZYSTAĆ GRAFIKĘ, KTÓRĄ ZNALAZŁEM W INTERNECIE?

Projekty, które znajdziesz w internecie, mogą być doskonałą inspiracją i naprowadzić Cię na pomysł dotyczący logo swojej firmy. Niestety nie można z nich korzystać. Korzystamy wyłącznie z grafik, których jesteś właścicielem (masz do nich majątkowe prawa autorskie). Zanim prześlesz do nas wybrane logo, upewnij się, że możesz je wykorzystać w celach marketingowych. Jeżeli nie masz pomysłu na logo firmy, agencja reklamowa Anons Press zaproponuje Ci kilka wariantów dopasowanych do profilu działalności, z których bez problemu wybierzesz idealne logo dla swojej firmy.


5. CZY PRZYGOTUJECIE MATERIAŁY PRZEZNACZONE DO REKLAMY PRASOWEJ ORAZ DO INTERNETU?

Agencja reklamowa Anons Press zajmuje się kompleksową obsługą firm w zakresie marketingu i reklamy. Możemy wymyślić, zaprojektować i stworzyć każdego rodzaju reklamę, a także opracować skuteczną strategię marketingową w prasie i internecie. Projekt reklamy do prasy będzie w pełni dostosowany do potrzeb Twojej firmy oraz atrakcyjny dla odbiorcy. Reklama w internecie w postaci banerów, artykułów sponsorowanych czy reklamy displayowej to również część naszej pracy, na której znamy się doskonale.


6. CZYM RÓŻNI SIĘ LOGO OD LOGOTYPU?

Oba pojęcia oznaczają część identyfikacji wizualnej Twojej firmy i są niezwykle istotne w rozpoznawalności marki. Warto wiedzieć co oznaczają oba pojęcia. Logotyp firmy to nazwa Twojej firmy (zapisana określonym krojem pisma). Z kolei logo firmy to nazwa wraz z sygnetem, czyli graficznym symbolem firmy. Każda firma powinna posiadać zarówno unikalny logotyp jak i logo świadczący o profilu działalności firmy i łatwy do zapamiętania dla klienta. Jeżeli jeszcze nie posiadasz żadnego z tych elementów identyfikacji wizualnej, agencja reklamowa Anons Press zaprasza do kontaktu.


7. W JAKIEJ ROZDZIELCZOŚCI ZOSTANIE ZAPROJEKTOWANE LOGO?

Są różne formaty plików graficznych. Różnią się od siebie wielkością i jakością obrazu. Projektowane przez nas logo firmy otrzymasz jako pliki wektorowe, dla których rozdzielczość nie ma znaczenia – możesz dowolnie je powiększać i zmniejszać bez utraty walorów estetycznych. To bardzo ważne w celu projektowania materiałów reklamowych, wizytówek, użytkowania logo firmy na stronie internetowej czy w mediach społecznościowych.


8. CZY POZA GRAFIKĄ WYKONUJECIE RÓWNIEŻ PROJEKT STRONY WWW?

Projektowanie stron internetowych również leży w naszych kompetencjach. Pomożemy zaprojektować stronę całkowicie dostosowaną do potrzeb Twojej działalności. Wspólnie zadecydujemy o jej wyglądzie, budowie, zawartości, zadbamy o optymalizację SEO i przekażemy ją Tobie w wygodnym do samodzielnego edytowania formacie CMS. Projektowanie stron www z agencją Anons Press to gwarancja estetycznej strony na najwyższym poziomie.


9. POTRZEBUJĘ TYLKO KILKU SZTUK KATALOGÓW/ULOTEK. CZY MOŻECIE WYDRUKOWAĆ TYLKO JEDNĄ?

Każde zlecenie traktujemy priorytetowo, a zadowolenie naszych klientów jest dla nas najważniejsze. Bez problemu zaprojektujemy i wydrukujemy ulotki, wizytówki i inne materiały reklamowe dla firm już od pojedynczej sztuki. Wiemy, jak ważną rolę odgrywają materiały reklamowe w marketingu, dlatego zaufaj naszemu doświadczeniu i sprawdź, co oferuje agencja reklamowa Anons Press.


10. CZY POZA PROJEKTOWANIEM ZAJMUJECIE SIĘ TEŻ PRODUKCJĄ ZAMÓWIONYCH MATERIAŁÓW?

Agencja reklamowa Anons Press to kompleksowa usługa projektowania, produkcji i dostawy. Nie musisz się o nic martwić. Zadbamy o to, aby Twoje materiały reklamowe były dopracowane i dostarczone w odpowiedniej ilości pod wskazany adres i zawsze na czas. Ulotki, wizytówki, plakaty, gadżety reklamowe i inne to tylko część oferowanych usług. Jeżeli szukasz kompleksowej obsługi marketingowej, Anons Press zaprasza do współpracy.


Zobacz więcej >Odpowiadamy szybkoImię i nazwisko

Firma

Numer telefonu

Adres e-mail

Wiadomość